Batıkent Su Tesisatçısı

Batıkent su tesisatçısı hizmeti veren ekibimiz, Ankara’nın en hızlı çözüm üreten ve gider tıkanmalarını ortadan kaldıran tesisatçı çeşididir.

Batıkent su tesisatçısı olarak sıhhi tesisat kurulumu işleri yapıyoruz. Pek çok türde sıhhi tesisat borusu vardır. Bazıları eski bazıları daha yeni malzemelerden yapılmıştır. Evinizin sıhhi tesisat sisteminde hangi tip boruların kullanılacağını seçerken bu malzemelerin her biriyle ilgili göz önünde bulundurmanız gereken artılar ve eksiler vardır. Evinizin su tesisatının bütünlüğü yaşam kalitenizde önemli bir rol oynayabilir, bu nedenle iyi bilgilendirilmiş bir karar vermek istersiniz. Su tesisatçısı Ankara firması olarak Ada Tesisat tarafından en modern sistemlerin kurulumu sağlanabilir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kurulum sonrasında da tercih edilen bir ekip olarak kullanacağınız Ada Tesisat ile su kaçak tespiti işlemlerini yaptırabilirsiniz. Kötü kokular, sinekler ve benzer birçok probleme neden olan su kaçaklarının kısa sürede giderilmesi için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Kırmadan ve genel tesisatınıza zarar vermeden kullanabileceğiniz hizmetlerimizle ihtiyacınız olan birçok onarım sürecini memnuniyet odaklı olarak gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet vermek istediğinizde kırmadan nokta su kaçağı tespiti hizmeti verilmektedir. En yaygın olarak kullanılan veya galvanizli çelik durumunda olan 5 sıhhi tesisat borusu malzemesi vardır. Bunlar bakır, galvanizli çelik, PVC, CPVC ve PEX olmaktadır. Sizin tesisatınız hangisine aitse o şekilde bir onarın hassasiyeti söz konusu olacaktır. En az 50 yıl dayanıklı olan bakır borular varsa tesisatınız sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Ancak zamanla aşınmaya bağlı sorunlar görülebilir. Bu durumda hızla size destek vererek tüm onarım sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlayabiliriz. Sızıntı varsa malzemeye göre değişen müdahale seçenekleriyle onarım işlerinin başarıyla yapılması mümkün olabilir.